У Києві збільшать кількість наземних безбар’єрних пішохідних переходів

У пріоритеті буде облаштування наземних переходів через кожні 500 метрів у секторах житлової та громадської забудови.

З метою забезпечення фізичної безбар’єрності транспортної інфраструктури в Києві збільшать кількість наземних пішохідних переходів. Таке рішення ухвалили депутати Київської міської ради.

За словами депутатки міськради Ксенії Семенової, у час війни питання створення безбар'єрного середовища в місті стає ще більш актуальним, оскільки у столиці збільшилась кількість військових та цивільних, які отримали інвалідність або травми кінцівок внаслідок поранень.

«Підземні пішохідні переходи є бар’єром для пересування людей з дитячими візками, людей похилого віку, осіб з інвалідністю та інших маломобільних категорій населення. Проєкт рішення розроблено з метою забезпечення фізичної безбар’єрності транспортної інфраструктури. Збільшення кількості наземних пішохідних переходів буде реалізовано шляхом модернізації перехресть, будівництва, капітального ремонту та реконструкції світлофорних об’єктів. У пріоритеті буде облаштування наземних переходів через кожні 500 метрів у секторах житлової та громадської забудови», – пояснила вона.

Незабаром Департамент транспортної інфраструктури КМДА спільно з киянами затвердить перелік місць, де потрібно дублювання підземних – наземними пішохідними переходами. Згодом на основі цього рішення Департамент фінансів КМДА має передбачати в міському бюджеті 2023 року фінансування на облаштування наземних переходів та світлофорів.

Нагадаємо, Київрада підтримала перейменування вулиці Волгоградської у Солом'янському районі на вулицю імені Романа Ратушного.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.