Україна вразила понад 400 російських цілей системами HIMARS

Генерал США сказав, що враження цілей створило напруження у російських каналах постачання, зменшило їхню бойову спроможність.

Україна вразила понад 400 російських цілей за допомогою реактивних систем HIMARS, поставлених США. Про це заявив голова Об’єднаного комітету начальників штабів США генерал Марк Міллі на авіабазі Рамштайн у Німеччині, передає Європейська правда.

«Ми бачимо реальні та вимірні переваги України у використанні цих систем. Наприклад, українці вразили понад 400 цілей за допомогою HIMARS, і вони мали руйнівний ефект», – сказав він після зустрічі контактної групи з підтримки України.

Читайте також: США передадуть Україні до 30 HIMARS та велику кількість боєприпасів до них – Єрмак

Генерал додав, що враження цілей створило напруження у російських каналах постачання, зменшило їхню бойову спроможність.

«Були вражені командні пункти і в них є складнощі із заміною втраченого в боях та з постачанням своїм силам», – зазначив він.

За його словами, всі члени контактної групи будуть співпрацювати і надалі, щоб надати Україні все необхідне для захисту її свободи.

Нагадаємо, реактивні системи залпового вогню HIMARS анонсували у рамках пакету допомоги від США на 700 млн доларів на початку. Початково планували надати чотири системи. Повідомлялося, що РСЗВ надають з політичним зобов'язанням не застосовувати цю зброю по цілях на території росії. Водночас, посол США в Україні сказала, що українські військові самі визначатимуть дальність застосування. Детальніше про американську систему залпового вогню читайте тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.