На сесії Львівської облради заслухають інформацію правоохоронних органів про переслідування волонтерів

На черговій сесії Львівської обласної ради, яка відбудеться 20 вересня, депутати планують заслухати інформацію правоохоронних органів влади про стан справ щодо переслідувань осіб, що займаються волонтерською діяльністю на території Львівщини.

Таке рішення прийняли сьогодні на засіданні президії Львівської обласної ради, пише Dailylviv.com.

Голова обласної ради Ірина Гримак подякувала усім небайдужим волонтерам Львівщини, які демонструють свою справжню державницьку позицію. «Львівська обласна рада не буде стояти осторонь і ми пропонуємо майданчик для діалогу усім сторонам. Маємо напрацювати чіткі і зрозумілі правила гри відповідно до чинного законодавства, за якими волонтери зможуть здійснювати свою діяльність, а правоохоронці відповідно контроль. Влада і суспільство єдині у нашій боротьбі з ворогом», – наголосила Ірина Гримак.

Також депутати на сесії планують розглянути Комплексну програму популяризації української мови у Львівській області на 2023 – 2027 роки. Над проєктом програми працювала відповідна робоча група, яка збирала та узагальнювала пропозиції від мовознавців, громадськості, профільних департаментів, комунальних закладів обласної ради та експертних груп.

Розглянуть депутати і питання розширення комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівський обласний клінічний діагностичний центр» шляхом приєднання до нього «Львівського обласного державного клінічного лікувально-діагностичного ендокринологічного центру» і «Львівського обласного спеціалізованого центру радіаційного захисту населення».

Також в порядку денному сесії – питання перейменування населених пунктів Рудне та Славське й повернення їм автентичної історично поширеної в Україні моделі назв на Рудно і Славсько.

Голова Нацполіції погрожує львівським волонтерам кримінальною відповідальністю (відео)

Президент відреагував на переслідування львівських волонтерів

Волонтери Львова зберуться біля обласної ради з ультимативною вимогою

На Львівщині волонтери об’єдналися проти репресій правоохоронців

Обшук у відомого волонтера Святослава Літинського. Його дружину забирає швидка (відео)

Обшуки проводять також у партнера Літинського – Назарія Островського

Козицький відреагував на обшуки в Літинського

Сьогодні суд у Львові обере відомому художнику Олесю Дзиндрі запобіжний захід

Художнику Олесю Дзиндрі і волонтеру Юрію Музичуку заборонили виїзд за кордон

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.