Понад десяток дерев пошкодили невідомі на «Кортумовій горі»

Хто саме завіз техніку та на якій підставі рекреаційну зону почали защичати, мають з’ясувати правоохоронці.

На «Кортумовій горі» у Львові зафіксували самовільні земельні роботи. Як повідомили у департаменті містобудування ЛМР, усе вказує на те, що територію рекреаційної зони зачищають для майбутнього будівництва.

«Першими жертвами стали флора і фауна території об’єкту природно-заповідного фонду – геологічної пам’ятки природи, якою є «Кортумова гора». Там невідомі пошкодили більше десятка дерев та завдали шкоди цінним грунтам», – йдеться у повідомленні.

За інформацією Держекоінспеції у Львівській області, розмір збитків, заподіяних внаслідок пошкодження, дерев становить понад 277 тисяч гривень.

«Хто саме завіз техніку та на якій підставі рекреаційну зону почали защичати під майбутнє будівництво мають з’ясувати правоохоронці. До них уже скерували всі матеріали про порушення вимог природоохоронного законодавства».

Наразі земельні роботи на території парку призупинили.   

Нагадаємо, що у Львові, на вулиці Коновальця, зрізали 15 гіркокаштанів. Вони, за словами начальниці управління екології та природних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради Олександри Сладкової, були у критичному стані, тому їх довелося забрати.

Софія Шавранська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.