У притулку «Домажир» поселився ведмідь-переселенець, якого врятували українські військові

Упродовж кількох днів залишеного напризволяще ведмедя годували українські військові.

До притулку «Домажир» неподалік Львова привезли ведмедя, якого покинули у приватному будинку на Донеччині. Українські військові врятували тварину з-під обстрілів у Бахмуті, і допомогли волонтерам евакуювати тварину. Ведмедя назвали ведмедя в честь міста його походження. Про це повідомили на сторінці притулку.

Читайте також: У ведмежому притулку «Домажир» біля Львова стало більше на одну ведмедицю

Там, у Бахмуті тварину знайшли у вольєрі з пошкодженим дахом. Ведмідь був знесилений та у стані сильного стресу. Після того, як його залишили напризволяще, упродовж останніх кількох днів ведмедя годували українські військові.

Тепер Бахмута вже транспортували до ведмежого притулку з допомогою організації «UAnimals» та благодійного фонду «Притулок для диких тварин».

У ведмежому притулку «Домажир» просять охочих підтримати ведмедів, які там проживають.

Нагадаємо, у березні до ведмежого притулку «Домажир», що неподалік Львова, привезли п'ять ведмедів з Київщини.

Довідково

Центр порятунку та реабілітації бурих ведмедів в Україні «Домажир» розташований у селі Жорниська Яворівського району. У ведмежому притулку не просто живуть ведмеді, бо на території розташовано також великий освітньо-відпочинковий простір, де можна взяти участь у різних заходах, поїсти у кафе та весело провести час. Умови життя для бурих ведмедів у притулку наближені до природних. Ведмеді живуть у дикій природі близько 25 років, у притулку приблизно 40 років.

Юлія Осим

Фото зі сторінки ведмежого притулку «Домажир»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.