Волонтери Львова зберуться біля обласної ради з ультимативною вимогою

Сьогодні о 16:00 львівські волонтери прийдуть до Львівської обласної ради з вимогою – внести до порядку денного наступного пленарного засідання питання звіту правоохоронних органів перед громадою щодо переслідування волонтерів.

Про це повідомив представник ГО “Незалежні” Ростислав Коваль, пише Dailylviv.com.

“Кожен з нас, хто відчуває несправедливість та переслідування, прийде до Львівської обласної ради з єдиною вимогою – внести до порядку денного наступного пленарного засідання питання звіту правоохоронних органів перед громадою щодо переслідування волонтерів”,- написав Ростислав Коваль.

За його словами, після низки порушених кримінальних справ, резонансних обшуків та інших слідчих дій, які останнім часом систематично проводили в помешканнях та офісах волонтерів, стало зрозуміло, що «система» і громадянське суспільство знову стали на різні сторони вододілу. Одні невпинно працюють для забезпечення потреб ЗСУ, інші – імітують боротьбу з вигаданою злочинністю. 

“Коли громадськість Львова вперше звернулись до правоохоронних органів з проханням провести зустріч-обговорення проблем роботи волонтерів, нас проігнорували.

Коли ми офіційно, а учора публічно вимагали від влади відреагувати на тотальні провокації, спрямовані проти волонтерського руху, нас проігнорували.

Сьогодні ми не просимо, а вимагаємо звіту правоохоронних органів перед обласною радою, перед громадою!” – наголосив Ростислав Коваль.

На Львівщині волонтери об’єдналися проти репресій правоохоронців

Обшук у відомого волонтера Святослава Літинського. Його дружину забирає швидка (відео)

Обшуки проводять також у партнера Літинського – Назарія Островського

Козицький відреагував на обшуки в Літинського

Сьогодні суд у Львові обере відомому художнику Олесю Дзиндрі запобіжний захід

Художнику Олесю Дзиндрі і волонтеру Юрію Музичуку заборонили виїзд за кордон

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.