Козицький підсумував 200 днів війни на Львівщині

Сьогодні – 200 днів незламності України: як Львівська область прожила ці дні розкажу мовою цифр.

По це написав начальник ЛОВА Максим Козицький, пише Dailylviv.com.

• 7 діб 16 годин 22 хвилини – загальна тривалість повітряних тривог на Львівщині. Вони від 24 лютого лунали 191 раз.

•  Майже 3 мільйони українців виїхали через пункти пропуску у Львівській області, майже 4 мільйони наших громадян повернулися через ці ПП в Україну.

• 250 тисяч людей з числа ВПО зараз офіційно проживають на Львівщині: 75 тисяч – діти, 32 тисячі пенсіонерів, 8 тисяч людей з інвалідністю, 121 тисяча людей працездатного віку. У піковий період в нашій області проживали понад 630 тисяч вимушених переселенців.

• Майже 1600 внутрішньо переміщених людей пройшли реабілітаційне лікування на Львівщині. Найбільше – з Донецької, Харківської, Луганської та Дніпропетровської областей.

• Понад 800 пацієнтів ми відправили зі Львівщини на лікування за кордон. 200 людей мали травми та поранення, ще близько 500 – онкологію, решта – інші патології.

• 206 бізнесів релокувалось у нашу область з епіцентрів бойових дій. Це дозволило створити 4900 нових робочих місць. За галузями найбільше підприємств легкої промисловості, машинобудування й металообробки.

• 32,5 мільйони євро – загальна сума інвестицій у будівництво трьох нових підприємств на Львівщині у будівельній, харчовій та логістичній галузях.

• 134 місцеві та релоковані підприємства отримали фінансову допомогу на загальну суму 31 мільйон гривень у межах Програми підтримки бізнесу у Львівській області, яку розробила на період воєнного стану Львівська ОВА. 

• Близько 500 тисяч людей з евакуаційних потягів зустріли на Головному залізничному вокзалі Львова волонтери медико-психологічної допомоги, яка працює під егідою Львівської ОВА з перших днів повномасштабної війни. Близько 100 тисячам людей вони надали першу медичну допомогу. 

• Майже 800 особам допомогли в Офісі підтримки родин військовослужбовців та членів їхніх сімей, який відкрили з ініціативи Львівської ОВА.

• За вчинення кримінальних правопорушень, пов’язаних із незаконним заволодінням гуманітарною допомогою на Львівщині притягують до відповідальності 11 осіб. 6 осіб – за фактами незаконного збуту бронежилетів та касок; 5 осіб – за фактами незаконного збуту автомобілів, призначених для ЗСУ.

* Фахівці СБУ у Львівській області перевірили від 24 лютого понад 12 тисяч 800 осіб. Зареєстрували 66 кримінальних проваджень щодо вчинення злочинів проти основ національної безпеки. 36 особам оголосили про підозру. Виявили корегувальника ракетних ударів, агентів російських спецслужб, колаборантів. 

За ці 200 днів маємо також новини, які по-особливому сповнені радістю та надією:

• Близько 8 тисяч 200 пар одружились на Львівщині, серед них – 150 воїнів, які були на своєму весіллі дистанційно.

• Майже 9 тисяч українців народилась у нашій області від початку повномасштабної війни. Понад 1400 з них – від матерів, які вимушено покинули домівки.

Козицький поїхав на Донеччині

Козицький запропонував організувати митно-прикордонний контроль на незбудованому ПП Мальховичі – Нижанковичі

25 бізнесів, які переїхали на Львівщину, повертаються додому, – Козицький

Козицький відреагував на обшуки в Літинського

Козицький не затвердить рішення Садового про передання стоматполіклініки ЗСУ, – Бурій

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.