Арештовано майно одного з найбільших виробників скляної продукції в західній Україні, яке належить росіянам

Арештовано корпоративні права та майно підприємства на майже півмільярда гривень, власниками яких є громадяни РФ.

Про це Dailylviv.com повідомили в прокуратурі Львівщини.

За клопотанням прокурорів Львівської обласної прокуратури накладено арешт на корпоративні права львівського підприємства, яке є одним з найбільших виробників скляної продукції на території західної України, на загальну суму 11 млн грн, а також на 19 об’єктів нерухомості цього підприємства – цілісний майновий комплекс товариства. Загальна сума арештованого майна становить майже 470 млн грн.

Вирішують питання про передачу арештованого в управління АРМА.

За даними слідства, посадовці підприємства, засновником якого є естонська компанія, а бенефіціарними власниками є група громадян РФ, які здійснюють фінансовий контроль за грошовими коштами від продажу скляних виробів, ухиляються від сплати податку, завдяки фінансовим посередникам – пов’язаним компаніям в Естонії. Окрім того, вказані громадяни РФ задіяні у матеріальному забезпеченні міністерства оборони РФ, що є важливим елементом фінансування під час військової агресії в Україні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактами ухилення від сплати податків, службового підроблення, а також фінансування дій, вчинених з метою захоплення державної влади, за процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури здійснюється слідчими ГУ НП у Львівській області, за матеріалами УСБУ у Львівській області (ч. 2 ст, 110-2, ч. 1 ст. 212, ч. 1 ст. 366 КК України).

Уряд затвердив Указ Президента про конфіскацію об’єктів, які належать росії, на користь українського народу

 У Польщі конфіскують нерухомість РФ для розселення українських біженців   Об’єкти ЛКП Львівавтодор контролюють з… російського Санкт-Петербургу   Російські власники Моршинської намагаються її продати, щоб врятувати від націонализації   На Львівщині шукають усе російське майно   Торік на Львівщині торгували з Росією 94 суб’єкти підприємницької діяльності

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.