На території львівської лікарні незаконно зрубали майже 170 дерев

Збитків завдано на майже 210 тисяч гривень.

На території лікарні Святого Луки, що на вул. Навроцького у Львові, незаконно зрізали  167 дерев різних порід. Про це повідомили у пресслужбі Державної екологічноїінспекції України у Львівській області. 

Державні інспектори зафіксували, що сума завданих збитків від вирубки дерев на території лікарні Першого медоб’єднання Львова становить 209 400 гривень.

Наразі матеріали щодо порушення скеровано у правоохоронні органи для вжиття відповідних заходів.  

Нагадаємо, у Львові планують відремонтувати територію біля лікарні Святого Луки, яка раніше мала назву 8-мої міської лікарні, що на вул. Навроцького, 23. Відповідний тендер на капітальний ремонт (замощення) з облаштуванням паркувальних місць для транспорту оприлюднили на сайті електронниї продажів Рrozorro. 

На території лікарні Святого Луки також планують створити модульний діагностично-лікувальний центр для надання ургентної допомоги. Це буде буде мобільний діагностичний центр, який складатиметься з кількох споруд, зокрема з набору лікарняних, технічних і санітарно-побутових приміщень, призначених для надання соціальних та медичних послуг.

Юлія Осим Фото Державної екологічної інспекції у Львівській області

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.