У росії масово скасовують відправки на війну в Україну, – розвідка

Військовослужбовців, які пишуть рапорти, звільняють зі служби без урахування будь-яких пільг.

У росії масово скасовують заплановані відправки особового складу на війну через відмову військових брати участь у бойових діях в Україні. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони.

Зазначається, військовослужбовців 5-ої окремої танкової бригади 36 армії (Улан-Уде), які пишуть рапорти на звільнення через відмову продовжувати участь в бойових діях в Україні, звільняють зі служби без урахування будь-яких пільг (вислуга років – рік за три, статус ветерана тощо). Особовому складу бригади, який перебуває в Україні, надають відпустки виключно за сімейними обставинами (смерть близьких родичів).

Разом з тим, у підрозділах, які беруть участь у війні проти України, фіксують катастрофічну нестачу особового складу. Командування окупаційних військ наказало суттєво скоротити час на реабілітацію військових після поранень та контузій, цілеспрямовано спрощувати діагнози пораненим у шпиталях, не проводити раніше заплановані операції та пропонувати їм повернутись на війну до України. 

Лікарям «рекомендують» надавати дозвіл на планові хірургічні втручання тільки по закінченню «спецоперації» або за дозволом командира пацієнта. Зокрема, за інформацією розвідки, одного разу після розриву барабанної перетинки вуха та контузії, військовослужбовця за 3 дні виписали із шпиталю з діагнозом «отит». Йому відмовили в операційному втручанні та порекомендували «не застуджувати вухо». 

Як зазначають в ГУР, окупанти намагаються посилити своє угруповання під окупованим Херсоном за допомогою «наявних резервів». Росія планує передислокацію 4 батальйонів «кадирівців2, однак ці підрозділи значно недоукомплектовано. Більшість особового складу – не чеченці, а найманці з найбідніших регіонів рф.

Нагадаємо, в Інституті вивчення війни повідомили, що Сили оборони України переламали хід війни з росією на свою користь. Український тиск на Херсонщині разом з із швидким контрнаступом на Харківщині поставив окупантів перед величезною дилемою часу та простору. 

Юлія Осим

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.