У Львові відбудеться благодійний велопробіг на підтримку ЗСУ

Довжина маршруту становить 20 км, можливе ситуативне перекриття руху.

Львівя’н запрошують на благодійний велопробіг у неділю, 18 вересня, метою якого є збір коштів на закупівлю обладнання для Збройних Сил України. Пробіг стартує о 13:00 з площі перед Львівською оперою та триватиме 2 години. Як повідомив у коментарі Tvoemisto.tv командир велопатруля Назарій Прінь, за маршрутом можливе ситуативне перекриття руху.  

Умови участі – внесок готівкою перед стартом, або ж на Монобанку за посиланням. Водночас долучитися до збору коштів можуть не лише учасники, а й кожен, хто підтримує ідею, але не має змоги проїхати. 

Маршрут: Площа перед Оперним театром – Городоцька – Кульпарківська – Наукова – пр. Івана Павла ІІ – пр. Червоної Калини – площа перед Центром Довженка – пр. Червоної Калини – Стуса – Снопківська – Волоська – Руставелі – Івана Франка – Князя Романа – пр. Свободи – площа перед Оперним театром. 

Довжина маршруту становить 20 км, велопробіг відбуватиметься у середньому темпі, супроводжувати учасників буде патрульна поліція Львова. 

Ольга Коваль _____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.