Окупанти тікають через Дніпро на вкрадених моторках, – розвідка

Поблизу місця паромної переправи через Дніпро зафіксували появу кількох груп беззбройних росіян по 10-20 осіб.

Підрозділи збройних сил російської федерації, які досі перебувають на тимчасово окупованих територіях Херсонської області, відрізані від налагодженого постачання їжі та питної води. Низка підрозділів окупаційної армії в Херсонській області отримала наказ про виведення особового складу на лівий берег Дніпра, використовуючи для цього маломірні плавзасоби – моторні човни, викрадені у навколишніх селах. Про це повідомили у Головному управлінні розвідки Міноборони України.

«Зокрема, командування десантно-штурмового підрозділу повітряно-десантних військ зс рф, що неподалік Каховки, не може вирішити проблему забезпечення особового складу на передових позиціях питною водою та боєприпасами.  Місцеве населення відмовляється забезпечувати окупантів продовольством навіть під примусом. Наразі поповнення запасів води і боєкомплекту відбувається винятково вночі цивільним автотранспортом, викраденим у найближчих населених пунктах», – йдеться в повідомленні.

Поблизу місця паромної переправи через Дніпро зафіксували появу кількох груп беззбройних росіян по 10-20 осіб. Ці військовослужбовці відмовились брати участь у бойових діях. У результаті командири підрозділів зняли їх з усіх видів постачання, вилучили зброю та відпустили «на вільні хліба». Наразі вони вимушені жебракувати у місцевих мешканців та шукають можливості повернутися додому.

Нагадаємо, що, за даними ГУР, росія не визнає власні паспорти, видані на території тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей. Зокрема, їхніх власників не пропускають через кордон. Ольга Коваль _____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.