У Львові встановили перший біонічний протез руки. Його отримав десантник Михайло Юрчук

Спеціалісти Центру розпочали встановлювати пацієнтам біонічні протези.

У Львові стартувала програма протезування у Національному реабілітаційному центрі «Незламні». Перший протез отримав 33-річний десантник Михайло Юрчук. Він втратив кінцівки, захищаючи Україну. Про це повідомили у Першому ТМО Львова.

«Окрім звичайних протезів, спеціалісти Центру розпочали встановлювати пацієнтам біонічні протези. Першого отримав Михайло Юрчук. Центр надав його захиснику своїм коштом. Нині він вчиться користуватися протезом, «нову руку» називає квитком до повноцінного життя і дуже шкодує, що для багатьох інших, таких як він, незламних українців, ця мрія поки лишається нездійсненною», – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, як повідомляв у коментарі Tvoemisto.tv міський голова Львова Андрій Садовий, за час повномасштабного вторгнення Львів, зокрема через Перше територіальне медичне об’єднання, прийняв 5 тисяч пораненених з різних куточків України. Історію львівського хірурга, який рятує важкопоранених через війну пацієнтів, дивіться у відео та читайте в матеріалі за посиланням

Для довідки

Біонічні – найбільш сучасні протези верхніх кінцівок. Вони мають зовнішнє джерело енергії, а управляються за допомогою складної системи датчиків, що забезпечують зв’язок з м’язами на збереженої частини руки. Індивідуальні приводи для пальців дозволяють координовано вхоплювати предмети, а комфорт забезпечується за рахунок оптимізованого по вазі розташування приводів. 

Ольга Коваль

Фото: Роман Кайман

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.