У заступника голови Верховного суду України знайшли російське громадянство

У 2017 році Богдан Львов у анкеті кандидата на посаду судді на запитання, чи має громадянство іншої країни, відповів «Ні».

Програма «Схеми» (проєкт Радіо Свобода) заявила, що виявила громадянство росії у заступника голови Верховного суду України Богдана Львова, який також є головою Касаційного господарського суду.

У 2017 році Львов у анкеті кандидата на посаду судді на запитання, чи має громадянство іншої країни, відповів «Ні». «Схеми» стверджують, що Львов мав громадянство рф під час конкурсу та не відмовився від нього досі. Журналісти отримали витяг з реєстру «Роспаспорт», згідно з яким паспорт громадянина рф Богдана Львова оформлений у москві у 1999 році, і з того часу власник його кілька разів оновлював.

Читайте також: У Києві викрили суддю, який виправдовував агресію росії і виступав за окупацію

Борис Львов стверджує, що дізнався про існування російського паспорта на його ім'я від журналістів, і припустив, що це чиясь спроба його зганьбити. «Схеми» стверджують, що Львов користувався російським паспортом під час оформлення російського індивідуального податкового номера у 2010 році.

Журналісти передали зібрані ними свідоцтва до Верховного суду, заступником голови якого є Львов, та до Служби безпеки України.

Нагадаємо, що 14 вересня СБУ повідомила, що повідомила про підозру суддю Північного апеляційного господарського суду, який, перебуваючи у Києві, нібито очікував на захоплення України росіянами.

Софія Шавранська

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.