Понад 1000 місць для проживання переселенців облаштують в освітніх закладах Львівщини

Про це йшлося на зустрічі очільника області з директором регіонального офісу Міжнародної організації з Міграції Манфредом Профазі.

На Львівщині розпочнуть реконструкцію у чотирьох закладах професійно-технічної та вищої освіти. Це має дозволити створити понад 1 100 місць для проживання людей, які втратили дім через війну росії проти України,  повідомив очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

Про це йшлося на зустрічі з директором регіонального офісу Міжнародної організації з Міграції Манфредом Профазі. Козицький розповів про виклики, які стоять перед областю зараз: велика кількість вимушених переселенців без житла та наближення опалювального сезону. Профазі має на меті вивчити потреби, щоб допомогти у найважливіших питаннях.

Також організація планує започаткувати грантову програму підтримки бізнесів, які постраждали через воєнні дії. Надалі, як зазначив очільник Львівщини, там прагнуть сприяти економічній адаптації та відновленню мікро- і малих українських підприємств. 

Нагадаємо, що на час осінньо-зимового періоду для мешканців модульних містечок Львова облаштують нове тимчасове житло. Теперішні контейнерні будинки для переселенців мають опалення, але душові, санвузли та їдальні – в окремих приміщеннях. Натомість планують, що у новому зимовому містечку вони будуть в одному. Загалом йдеться про 8 двоповерхових будиночків на Сихові, поруч з контейнерним містечком «Маріяполіс». Натомість містечко у Стрийському парку демонтують, а два інші  законсервують на зиму. Ольга Коваль

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.