До України воювати відправили 400 ув’язнених з російського Тамбова

Через великі втрати і відсутність охочих воювати російська армія змушена поповнювати особовий склад за рахунок ув’язнених. До України вже направили 400 злочинців з Тамбова. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ.

У неділю, 18 вересня, авіація Сил оборони завдала 21 удар – підтверджено ураження 16 районів зосередження живої сили противника та опорних пунктів і 5 позицій зенітних ракетних комплексів.

Ракетні війська і артилерія завдали вогневого впливу по понад 14 об’єктах противника.  Зокрема по 6 пунктах управління, 3 опорних пунктах і районах зосередження особового складу та військової техніки. В зону ураження потрапили об’єкти протиповітряної оборони, радіоелектронної боротьби та 3 склади боєприпасів. Загальні втрати ворога наразі уточнюються.

У зв’язку з суттєвою нестачею як людських, так і матеріальних ресурсів, російські окупанти продовжують вдаватись до нестандартних способів їх поповнення. Так, на посилення воюючих в Україні підрозділів, з російського міста Тамбов направлено 400 осіб, які відбувають покарання за кримінальні злочини.

Також у краснодарському краї громадські організації «воїнів-афганців» отримали завдання щодо збору від місцевого населення грошей для закупівлі теплих речей регіональному добровольчому батальйону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.