Обов’язкова евакуація з чотирьох областей: скільки виїхало

За останній місяць із особливо небезпечних регіонів і тимчасово окупованих територій вдалося евакуювати понад 82 тисячі українців.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, пише Dailylviv.com.

Зокрема, в межах обов’язкової евакуації з Донеччини виїхало понад 17 тисяч мешканців, з них приблизно 3 тисячі — діти.

З особливо небезпечних регіонів Херсонської області евакуювалися понад 24 тисячі осіб, з Харківщини — більш як 5 тисяч людей, з Запорізької області виїхало понад 30 тисяч громадян.

Станом на 13.09.2022 року до оновленого переліку територіальних громад, розташованих у районах проведення воєнних (бойових) дій, або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні), входить 9 областей. Це територіальні громади Донецької (66), Харківської (56), Дніпропетровської (10), Луганської (37), Запорізької (56), Херсонської (49), Миколаївської (26), Сумської (22), Чернігівської (5) областей. Загалом у переліку наразі 327 громад. Цей перелік доповнився Марганецькою міською територіальною громадою Нікопольського району Дніпропетровської області. Усі внутрішньо переміщені особи з цих громад отримають грошову допомогу від держави. Такий перелік формується за погодженням Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних та Київської міської військових адміністрацій.   До Львова їде ще один евакуаційний потяг з Покровська   Президент створив Консультативну раду з деокупації та реінтеграції Криму   На Рівненщині готують план евакуації цивільних на випадок вторгнення з Білорусі   Мешканців Миколаївської області почали евакуйовувати до Одеси

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.