путін провалює свої завдання в Україні, – оцінка Британії

Водночас війна, ймовірно, затягнеться надовго, незважаючи на нещодавні успіхи українських військових.

Голова комітету начальників штабів Великої Британії адмірал Тоні Радакін заявив, що президент рф володимир путін «провалює всі свої військово-стратегічні цілі» в Україні, проте війна, ймовірно, затягнеться надовго, незважаючи на нещодавні успіхи українських військових. Про це він заявив в інтерв’ю BBC.

«На самому початку ми сказали, що це стратегічна помилка президента путіна, а стратегічні помилки призводять до стратегічних наслідків. І в цьому випадку це стратегічний провал. путін зазнає невдачі за всіма своїми військово-стратегічними цілями, він хотів підпорядкувати собі Україну, цього не станеться», – сказав він. 

Радакін додав, що путін хотів взяти під контроль Київ, але його перемогли раніше. Путін також хотів послабити НАТО, але зараз НАТО набагато сильніша, оскільки туди приєднуються Фінляндія та Швеція.

За його словами, російська армія завжди мала проблеми з технікою та не має достатньої кількості живої сили. 

«Його (Путіна. – ред.) сили слабкі на землі. І ми також бачимо чудові українські збройні сили, які виявляють мужність, вони борються за свою країну та користуються міжнародною підтримкою, яку ми всі надаємо», – додав Радакін.

Водночас, попри те, що проблеми Ррфнаростають, ймовірним результатом наразі є те, що війна буде тривати протягом тривалого часу, вважає Радакін.

Між тим, розвідка Британії пояснила ракетні удари рф по цивільній інфраструктурі України.

Софія Шавранська

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.