У центрі Лондона очікують до мільйона людей в день похорону Єлизавети

Цей день буде одним із найзавантаженіших для транспортної мережі британської столиці.

У Лондоні очікують, що близько 1 млн людей відвідають центральний район міста у день похорону королеви Єлизавети ІІ, що зробить цей день одним із найзавантаженіших для транспортної мережі британської столиці. Про це повідомляє видання The Guardian, пише «Європейська правда».

Представник відділу транспорту Лондона Енді Байфорд заявив, що після смерті королеви 8 вересня послугами скористалася «велика кількість додаткових пасажирів», але попит «досягне кульмінації» в понеділок.

«Ми готові до, мабуть, одного з найбільш завантажених днів, з якими коли-небудь стикався Transport for London. Важко точно сказати, скільки додаткових людей (скористається проїздом), але ми готуємося до потенційного мільйона людей лише в межах королівських палаців і Гайд-парку», – сказав Байфорд.

Близько 250 додаткових поїздів курсуватимуть у день похорону, у тому числі кілька нічних поїздів.

Нагадаємо, дружина президента України Олена Зеленська приєднається до світових лідерів на похороні королеви Великої Британії Єлизавети II.  

Зазначимо, що віці 96 років королева Великої Британії Єлизавета II померла 8 вересня.

Софія Шавранська

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.