Кулеба прокоментував можливі псевдореферендуми окупантів

Окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми про приєднання до росії захоплених територій.

Попри плани росії провести псевдореферендуми про приєднання окупованих українських територій, Україна продовжить їх звільнення. Про це заявив міністр закондонних справ України Дмитро Кулеба.

«Фіктивні «референдуми» нічого не змінять. Як і жодна гібридна «мобілізація». Росія була і залишається агресором, який незаконно окуповує частину української землі», – заявив міністр. 

Читайте також: Росіяни активно готуються до псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях

Він додав, що Україна має повне право звільнити свої території, і продовжуватиме їх звільняти.

Нагадаємо, окупанти планують провести з 23 по 27 вересня псевдореферендуми про приєднання до росії захоплених територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Рсіяни вже визначилися з місцями проведення псевдореферендумів та активно агітують. Крім того, у населених пунктах з‘явилися брехливі пропагандистські газети-вісники, які мають змусити мешканців прийти і віддати голос.

  Антоніна Костик ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.