На кого і за що працює в Нафтогазі України Юрій Вітренко

Кому насправді належать десятки державних акціонерних компаній, які заснував Кабінет Міністрів України з таємничим кодом ЄДРПУО 00031101.

Керівники і апарат управління державного НАК “Нафтогаз” за 2021 рік забрали з бюджету на оплату своєї титанічної праці аж 6 мільярдів 48 мільйонів 714 тисяч! Лише зарплата голови НАК “Нафтогаз” Юрія Вітренко становить більше мільйона гривень за день (!).  Про це своєму резонансному пості у ФБ написала докторка економічних наук зі Львова Олеся Дацко, інформує Dailylviv.com.

Всю цю розкіш споживачі природного газу оплачують у стурктурі ціни на газ. 

“Клановість в Україні – це просто катастрофа! Бо виглядає, що ті, що стояли біля корита за попередніх влад – прекрасно себе почувають і нині! – пише Олеся Дацко. – Бо якщо хто не знає, то голова НАК Нафтогаз Юрій Вітренко, який заробляє, певно, більше мільйона в день наших публічних ресурсів – син одіозної…Наталії Вітренко, що очолювала так звану “Прогресивну соціалістичну партію”, яка втекла до рашки і звідти проголошує руzkій мір. 

Голова НАК “Нафтогаз” Юрій Вітренко має зарплату більше мільйона в день Не в місяць. На день!

Яким чином родича відвертої сепаратистки і носійки руzkага міра Наталії Вітренко могли призначити на таку посаду? Вона втекла до рашки і звідти розказує про “нацизм підняв голову”. От читайте. https://ifr.areas.news/nacizm-pidnyav-golovu-vtekla-do…/”

“Чи, власне, клановість і незмінність кланів при владі (читай – кориті), не зважаючи на обличя президентів – це основний критерій “кадрової політики” всіх часів державності України? – запитує авторка допису. – Доведу до відома, що керівники національних акціонерних компаній і представники апарату управління не подавали і не подають декларацій. Тобто скільки вони собі з наших публічних ресурсів призначають зарплат – ніхто не знає. 

І тут  питання  – до депутатів: хто додумався звільнити керівників та адмінапарат публічних суб’єктів господарювання від декларування? Та вони через зарплати відкатують мільярди! І це діра бюджетних розкрадань!”

Олеся Дацко резонно запитує, кому взагалі належать ці публічні концерни? І чи публічні вони. Бо офіційним засновником НАК “Нафтогаз є неіснуюча юридична особа “Кабінет міністрів України» з таємничим кодом ЄДРПУО 00031101.

“Відповіді, чи є Кабінет Міністрів України юридичною особою – ніхто не дає, як  і реєстраційні дані юридичної особи «Кабінет міністрів України» з кодом ЄДРПУО 00031101 (а ця особа – формальний зайсновник ВСІХ дежавних акціонерних компаній)…

Відтак, кому належить НАК «Нафтогаз», НАК «Надра України» та ще десятки державних акціонерних компаній – ніхто сказати не може! – констатує Олеся Дацко. – А, може, вони давно приватні?  І під очевидно фіктивною юридичною особою з кодом ЄДРПУО 00031101 (раз у реєстрі юр.осіб такої особи НЕМАЄ) криється якийсь глобальний магнат, який приватизував усі публічні корпорації, і просто наживається на них?

То за що тоді воюють наші воїни на передовій? І кому юридично належать публічні ресурси держави Україна?.. 

То, може, пора розгрібати Авгієві стайні?”

Подаємо запит Олесі Дацко у 2019 році до Міністерства юстиції України про власника коду ЄДРПУО 00031101:

 

Відповідь Міністерства юстиції України на запит Олесі Дацко:

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.