Карантинні обмеження. Яка ситуація у Львові

Станом на сьогодні у львівських міських медичних закладах є 135 хворих з Covid-19.

У Львові активно слідкують за ситуацією з поширенням захворюваності на коронавірус. Станом на сьогодні ще не прийняли рішення щодо посилення карантинних обмежень, тобто додаткових заходів не впроваджували. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.  

«Ми ще не маємо рішень щодо впровадження карантинних обмежень. Станом на зараз додаткових заходів ми не впроваджували. Активно моніторимо ситуацію, згодом повідомимо рішення. Комісія ТЕБ і НС невдовзі підведе підсумки», – сказав він. 

Читайте також: 

За його словами, станом на сьогодні в львівських міських медичних закладах госпіталізовано 135 хворих з Covid-19, з них 15 дітей.

«Можемо стверджувати, що в останні тижні збільшується кількість позитивних тестів», – додав він.

Водночас у Тернополі вводять обов’язковий масковий режим через різкий ріст хворих на COVID-19. Відповідне рішення сьогодні ухвалив міський штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру.

На засіданні доручили систематично здійснювати щоденну профілактичну дезінфекцію громадського транспорту, задіяного до перевезень пасажирів.

Нагадаємо, на Львівщині кількість хворих на Covid-19 продовжує зростати. З 12 по 18 вересня у області провели 6410 досліджень, з яких позитивними є 2372. Зараз у лікарнях перебуває 414 пацієнтів. П’ятеро осіб померли від ускладнень коронавірусу. 

Хто найбільше хворіє на коронавірус, які нові особливості перебігу хвороби і симптоми, коли буде пік захворюваності, кому варто вакцинуватися, яку вакцину обрати і як посилити імунітет читайте у матеріалі Tvoemisto.tv.

Антоніна Костик

____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.