Київ отримав майже 50 тисяч доз вакцини Pfizer

З початку повномасштабних воєнних дій у столиці ввели понад 180 тисяч доз вакцини від Covid-19.

Київ отримав від МОЗ України 46 800 доз вакцини від Covid-19 Comirnaty (Pfizer). Препарат розподілений на медичні заклади. Про це повідомила директорка Департаменту охорони здоров’я Валентина Гінзбург.

«На сьогодні близько 80% у загальній статистиці вакцинації – введення бустерних доз. І сьогодні їх знову можна зробити, зокрема і Pfizer. Тож запрошуємо містян до пунктів щеплень», – пояснила вона.

Гінзбург нагадала, що вакцинація від Covid-19 проводиться у центрах первинної медико-санітарної допомоги та консультативно-діагностичних центрах. Також продовжується робота Центрів масової вакцинації у ТРЦ «Gulliver», «River Mall», «Універмаг «Україна». Крім того, на базі комунальних закладів охорони здоров’я функціонують мобільні бригади, які за заявками можуть виїжджати на вакцинацію організованих колективів.

«Наразі створено максимально комфортні умови для того, щоб вакцинуватися зручно та безпечно. Залишилося знайти для цього трохи часу», – наголосила директорка Департаменту охорони здоров’я.

Вона повідомила, що з початку повномасштабних воєнних дій у столиці було введено понад 180 тисяч доз вакцини від Covid-19. Із них понад 46 тисяч – у період із 24 лютого до 31 травня, коли багато людей залишили місто. Уже в червні активність щодо вакцинації почала потрохи зростати. Протягом червня зроблено 28 203 дози. У липні – 31 860. У серпні – 55 502. А з 1 до 20 вересня – близько 20 000.

Нагадаємо, в Україні дозволили робити друге бустерне щеплення проти коронавірусу усім повнолітнім охочим. Раніше бустерну дозу отримати вдруге могли лише українці, які входять до груп ризику.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.