У Львові дітям захисників дадуть кошти на оздоровлення: скільки

До 29 вересня треба подати заявку.

Цього року уже 288 дітей учасників бойових дій, які мешкають у Львівській громаді, отримали кошти на оздоровлення. Загальна сума виплат становить 1,3 млн грн. Подати заявку можна до 29 вересня – документи приймає Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41).

Зокрема, центр приймає документи для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців Львівської міської територіальної громади.

Одноразову матеріальну допомогу надають дітям, віком до 18 років, у таких розмірах:

– дітям осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти) або померли, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – 6000 грн на кожну дитину.

– дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 7000 грн на кожну дитину.

– дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема:

* осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 4000 грн на кожну дитину.

* осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 3000 грн на кожну дитину.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги, один з батьків дитини (дітей) або уповноважений представник (опікун) подає до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) заяву за встановленою формою. 

Контактні телефони: 032 254 61 16; 067 962 83 25.

Довідка

Програма оздоровлення дітей у Львові функціонує з 2015 року. Попри військовий стан та повномасштабне вторгнення росії в Україну, Львів продовжує фінансово підтримувати бійців та їх сім’ї. У 2021 році цю допомогу отримали 552 дитини учасників бойових дій на загальну суму понад 2 млн грн.

У Кракові для 900 дітей з України будуть безкоштовними медичні огляди і деякі дослідження

Війна: онкологічно та онкогематологічіних хворих дітей доправлено до лікарень Польщі

Зі Львова важкохворих дітей везуть до Польщі. Їх також прийматимуть медичні заклади Італії, Франції, Німеччини

На Львівщині народжуваність зменшилася на третину за десятиріччя

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.