У львівському ліцеї сталася пожежа, дітей та персонал евакуювали

Пожежа виникла через загоряння електрощитової коробки у підвалі школи.

Вранці 23 вересня у ліцеї імені Івана Пулюя, що на вул. Івана Пулюя, 16 у Львові, сталася пожежа через загоряння електрощитової коробки у підвалі будівлі. Дітей та персонал евакуювали за межі навчального закладу. Про це повідомили в управлінні ДСНС Львівщини.

Повідомлення до рятувальників надійшло о 09:18. До прибуття надзвичайників адміністрація школи вивела на вулицю дітей та працівників закладу. О 09:39 пожежу було ліквідовано. Постраждалих внаслідок займання немає.

Наразі в школі немає світла. Вчителі повідомили батьків про ситуацію, яка виникла, та попросили забрали дітей. Учні сьогодні зможуть продовжити навчання в онлайн-форматі.

У Львівській міськраді додали, що з ліцею евакуювали 498 учнів. Решта учнів освітнього закладу – 495 школярів 8, 9, 10 класів – сьогодні навчаються дистанційно. 

Юлія Осим

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.