Підтримують Путіна 83% росіян і втікають від мобілізації

Для росіян діють нові обмеження на в’їзд до кількох країн Європи.

З понеділка, 26 вересня, для росіян, які хочуть в’їхати до Польщі, діють нові обмеження. Про це повідомила Українська служба Польського радіо, пише Dailylviv.com.

Нові правила поширили на аеропорти та морські порти. Обмеження є результатом угоди прем’єр-міністрів Польщі, Естонії, Литви та Латвії. Анна Войцєховська, член Громадянської коаліції, в ефірі Польського радіо Ольштин сказала, що такі обмеження є необхідними.

«До цього часу росіяни не реагували на те, що діється в їхній країні. Розумію, що виступати проти режиму у сучасній Росії страшно та небезпечно, і це чи не героїзм — не погоджуватись там із владою, однак, вони мусять залишитися там і прийняти цей виклик до боротьби», — підкреслила Анна Войцєховська.

Депутат від польської правлячої партії «Право і Справедливість» Єжи Малецький нагадав, що російські опитування демонструють підтримку Путіна на рівні 83%.

«Раптом виявилось, що мобілізація їм не подобається і вони втікають. Я підтримую позицію дипломатів Польщі, країн Балтії і Фінляндії про те, що росіяни мають залишитися у своїй країні», — зазначила політикиня.

Винятки щодо в’їзду стосуватимуться супротивників путінського режиму, власників посвідок на проживання, водіїв міжнародних перевезень, члені дипломатичних місій і осіб, яхі хочуть в’їхати з гуманітарними цілями.

раїни Балтії і Польща закривають в’їзд для російських туристів. Винятки

Туристів з рф можуть не впускати до ЄС – навіть з візами

Від 24 лютого до ЄС в’їхало майже 1 мільйон росіян: які кордони перетинали

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *