У Львові вчитимуть, як підготуватися до оборони країни

Подія відбудеться 1 жовтня.

У Львові волонтери «Благодійного фонду Сергія Притули» організовують черговий тренінг на військову тематику в рамках проекту «Як підготуватись до оборони країни?». Подія відбудеться 1 жовтня об 11:00. 

Тренінг проведе військовий ССО, позивний «Кондор», який розкаже учасникам, чого варто навчитись до служби у війську, що потрібно знати і вміти родичам військовослужбовців, а також про натівські стандарти в українській армії. Орієнтовна тривалість: 2 години. Реєстрація відкрита до 29 вересня 20:00.

Деталі про місце проведення відібраним учасникам повідомлять додатково. Для участі необхідно заповнити форму тут, і внести благодійний внесок до «БФ Сергія Притули.

Нагадаємо, за 600 мільйонів гривень, зібраних українцями, фонд Сергія Притули купив доступ до бази даних супутникових знімків для української армії. Він надасть доступ до знімків компанії Айсай більше ніж на рік, що дасть змогу військовим планувати оперативні операції.

Зазначимо, якою є комунікація волонтерів із владою, чому реформування освіти не менш важливе, аніж відбудова країни, чому лише ЗСУ можуть дати нам уявлення України майбутнього, – Tvoemisto.tv обговорило в спецпроєкті «Акценти Твого міста» з волонтером Сергієм Притулою.

Антоніна Костик

_____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *