Українські воїни зайняли Ямпіль на Донеччині

Український військовий каже «Ямпіль наш».

Українські військові зайняли місто Ямпіль Донецької області поблизу Лимана. Про це повідомляє «Українська правда» з посиланням на власні джерела у розвідці. Також про це йдеться у відео, на яке посилаються аналітики, що ведуть карту бойових дій DeepState.

На відео український військовий каже «Ямпіль наш» поряд із Ямпільским навчально-виховним комплексом. Точна дата, коли знято відео, не відома. Так само наразі немає офіційного підтвердження від українського військового керівництва.

 

 

Водночас, російські військові пропагандисти масово повідомили, що російські війська «залишили Ямпіль».

Зазначимо, що селище Ямпіль розташоване за 17 км від Лимана. Раніше Інститут вивчення війни повідомив, що ЗСУ ввечері 29 вересня, ймовірно, завершили оточення російського угруповання в районі Лимана на Донеччині. За деякими даними, українські військові зможуть взяти місто, якщо росіяни не отримають підкріплення. 

Юлія Осим

__________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *