Переговори з росією можливі, але з іншим президентом рф, – Зеленський

Україна була й залишається лідером у переговорних зусиллях.

Президент Володимир Зеленський заявив, що Київ не відмовляється від переговорів з росією, але робитиме це лише з новим російським президентом. Про це він сказав у зверненні за підсумками засідання РНБО 30 вересня. 

«Він не знає, що таке гідність і чесність. Україна готова до діалогу з росією, але вже з іншим президентом росії», – сказав Зеленський. 

При цьому додав, що Україна була й залишається лідером у переговорних зусиллях.

«Саме наша держава завжди пропонувала росії домовитися про співіснування на рівних, чесних, гідних і справедливих умовах. Очевидно, що з цим російським президентом це неможливо», – додав він. 

Нагадаємо, що у цій же заяві Зеленський заявив про подачу офіційної заяви України на вступ до НАТО у пришвидшеному порядку. Перед цим російський диктатор володимир путін оголосив про незаконну анексію Запорізької, Херсонської, Донецької та Луганської областей до росії. 

Софія Шавранська

________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *