Тільки 3% львівських підприємців легко вести бізнес під час великої війни. Дослідження

Для порівняння, минулого року умови ведення бізнесу як сприятливі оцінювали 24%.

56% львівських підприємців стверджують, що рівень розвитку бізнес-клімату в регіоні задовільний, 41% говорить, що їм складно вести бізнес, і тільки 3% вважають, що легко. Про це йдеться у третьому щорічному опитуванні місцевого бізнесу Європейської бізнес-асоціації.

Для порівняння, минулого року умови ведення бізнесу як сприятливі оцінювали 24%. Загалом львівські підприємці оцінили умови ведення бізнесу найвище з усіх регіонів.

Серед актуальних проблем бізнесу підприємці західного регіону виділяють труднощі з логістикою, зниження купівельної спроможності населення та труднощі з бронюванням співробітників від мобілізації. В планах компаній до кінця поточного року – підтримувати діяльність в умовах воєнного стану, диджиталізувати бізнес-процеси та скоротити видатки бізнесу.

Втрати свого бізнесу за час воєнного стану 63% оцінюють до 50% від доходів, а 19% – понад 50%. Тільки 12% підприємців не зазнали втрат, а 6% вдалося отримати прибуток.

Додамо, що опитування проводили з 15 серпня до 21 вересня включно, участь у дослідженні взяли представники 90 компаній із регіональних офісів Європейської бізнес асоціації.

Ольга Коваль

Інфографіка: ЄБА

________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *