Уряд збільшив компенсацію за тимчасовий прихисток переселенців

Із 1 жовтня по 31 березня компенсація за тимчасове розміщення ВПО становитиме 30 гривень на добу, тобто 900 грн на місяць.

Кабінет міністрів України збільшив розмір компенсації витрат на тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб. Таке рішення уряд ухвалив на засіданні сьогодні, 30 вересня. Про це повідомив представник КМУ у Верховній Раді Тарас Мельничук.

«Внесено зміни до Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення (перебування) внутрішньо переміщених осіб. Збільшено на період з 01.10.2022 до 31.03.2023 розмір суми компенсації за кожен людино-день до 30 грн у зв’язку із додатковим фінансовим навантаженням у період опалювального сезону», – йдеться в його повідомленні.

Так, з 1 жовтня по 31 березня сума компенсації за прихисток переселенців становитиме 900 гривень на місяць. Раніше вона була на рівні 450 гривень на місяць.

Нагадаємо, що Кабмін прогнозує нову хвилю внутрішнього переміщення зі Сходу на Захід України. Вона почнеться напередодні опалювального сезону. Наразі у Львові пропрацьовують варіанти щодо додаткового поселення внутрішньо переміщених осіб. Як повідомляв раніше у програмі Tvoemisto.tv «Тема тижня» заступник міського голови з питань містобудування Любомир Зубач, є чимала кількість варіантів для розміщення внутрішньо переміщених осіб. Наприклад, поруч із тимчасовим житлом для вагітних переселенок, що у мікрорайоні Тракту Глинянського, старі недобудовані будівлі ЛМКП «Львівводоканал» і ЛКП «Рембуд». 

Ольга Коваль

________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *