Штрафи за порушення ПДР знову можна сплатити в «Дії»

У лютому в застосунку скасували деякі функції, в тому числі і можливість оперативно сплачувати штрафи автофіксації.

Тепер українці знову зможуть сплачувати штрафи з автоматичної фіксації порушення ПДР через «Дію». У застосунок повернули ще одну функцію, яку відімкнули після початку повномасштабної війни. Про це інформують у Мінцифри.

«З 24 лютого послуга була недоступною і тепер знову в «Дії». Ви можете завершити push-сповіщення у застосунку, щойно камери фіксують автопорушення на дорозі, а також оплатити штраф за кілька кліків. Завдяки оперативним повідомленням у застосунку можете вчасно сплатити штраф та уникнути адміністративних покарань», – йдеться у повідомленні.

Також у «Дії» можна побачити історію штрафів за період, коли послуга була недоступна.

Нагадаємо, нещодавно на порталі «Дія» з’явилася нова послуга, що дозволяє зареєструватися кандидатом на усиновлення дитини. Тож охочі прийняти у свою сім’ю дитину відтепер можуть подати заяву онлайн.

Вікторія Савіцька 

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *