Brocard і ще 902 об’єкти, що належать Росії, націоналізують за особливою процедурою

На найближчому засіданні Верховна Рада розгляне питання про націоналізацію активів Російської Федерації в Україні. Кабмін уклав перелік, до якого увійшло більш як 900 об’єктів, що належать безпосередньо Росії як державі. Примусове відчуження цих об’єктів відбудеться за особливою процедурою.

Про це повідомила народна депутатка, заступниця голови Комітету ВР із питань економічного розвитку Роксолана Підласа, пише Dailylviv.com.

«Прем’єр-міністр говорив раніше, що вони підготували перелік, у якому 903 об’єкти, що належать безпосередньо РФ як державі. Я думаю, що саме цей перелік із якимись незначними змінами затвердила РНБО. Заява Президента про те, що Верховна Рада має проголосувати законопроєкт щодо націоналізації, стосується саме цього рішення. Тут діє особлива процедура й окремий механізм, який ми ухвалили у квітні спеціальним законом про примусове відчуження права власності РФ та її резидентів. За цим механізмом Президент вводить у дію рішення РНБО указом, а Верховна Рада затверджує Указ Президента своїм окремим законопроєктом», – пояснила політикиня.

Вона зауважила, що ознайомлена зі списком об’єктів, до якого увійшли такі відомі підприємства як «Енергомашспецсталь» у Краматорську, що на 92% належить офшорній кіпрській компанії, яку контролює «Росатом». Також у цьому переліку є і всім відома мережа магазинів Brocard, що на 100% контролюється офшорною компанією, яка, своєю чергою, контролюється Міністерством промисловості РФ.

«Усі ці більш як 900 об’єктів будуть націоналізовані. Це не означає, що відразу надійдуть гроші до українського бюджету. Ці всі об’єкти перейдуть у власність держави, після цього держава може визначатися, що з ними робити. Україна або буде отримувати прибуток від працюючого підприємства, або вона його виставить на приватизацію, або запропонує його до оренди тощо», – резюмувала народна депутатка.

Уряд затвердив Указ Президента про конфіскацію об’єктів, які належать росії, на користь українського народу

Мер Львова оприлюднив список юридичних та фізосіб, які наживаються на війні

В Україні примусово вилучатимуть майно незалежно від громадянства: у кого і за що

Президент підписав закон про конфіскацію майна росії в Україні

 

Російські власники Моршинської намагаються її продати, щоб врятувати від націонализації

 

Термінові та важливі повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *