Козицький повідомив, звідки сьогодні була загроза ракетного удару по Львівщині

Коротко про головні події доби, що минула.

Вчора, 2 жовтня, доба минула без сповіщень про повітряну тривогу у Львові та області. Однак вранці, 3 жовтня, о 07:28 год звучали сирени, які попереджали про загрозу ракетного удару з літаків зі східного напрямку. Наразі на Львівщині все спокійно. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

За добу двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 158 вимушених переселенців. Також чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 569 осіб.

На всіх переходах у Львівській області на виїзд за добу оформили 19 тисяч 366 людей. На в‘їзд – 24 тисячі 246. З них українців – 23 тисячі 139.

Поліція опрацювала 1016 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.

На сайті Львівської ОВА запрацювали три інструменти е-демократії:

  • е-звернення з накладанням Дія.Підпису;
  • е-консультації;
  • е-запити на публічну інформацію.

 

Як зазначив Максим Козицький, це вперше в Україні сайт обласної адміністрації запровадив таку можливість. Детальніше за посиланням.  

Юлія Осим

____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *