Вихід росії з Лимана є серйозною політичною невдачею, – британська розвідка

Російські сили зазнали значних втрат, коли відійшли єдиною дорогою з міста, яка все ще була в їхніх руках.

1 жовтня російські війська в Лимані Донецької області відступили перед українським наступом. Ймовірно, Лиман захищали неукомплектовані підрозділи Західного та Центрального військового округу росії, а також контингенти добровільно мобілізованих резервістів. За даними британської розвідки, російські сили зазнали значних втрат, коли відійшли єдиною дорогою з міста, яка все ще була в їхніх руках.

«Оперативно Лиман важливий, оскільки він контролює ключову дорогу через річку Сіверський Донець, за якою росія намагається зміцнити свою оборону. Вихід росії з Лимана також є серйозною політичною невдачею, враховуючи, що він розташований у Донецькій області, регіоні, який вона нібито мала на меті «звільнити» і намагалася незаконно анексувати»,  йдеться в повідомленні Міністерства оборони Великої Британії.

Читайте також: Білорусь готує аеродроми та залізницю для приймання військ, – Генштаб

Виведення призвело до чергової хвилі публічної критики російського військового керівництва з боку високопосадовців. Наступні втрати на незаконно окупованих територіях, імовірно, призведуть до посилення цієї публічної критики та збільшать тиск на старше командування.

Нагадаємо, що 1 жовтня керівник Офісу президента України Андрій Єрмак опублікував відео українських захисників біля стели на в’їзді в Лиман. На ньому українські військові розгортають прапор України біля назви населеного пункту Лиман.

Ольга Коваль

________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *