Низка ОСББ на Сихові встановлює графіки подачі гарячої води

Є ОСББ, що на нічний період – з 23:00 чи 00:00 по 5 ранку – відключають подачу гарячої води задля економії.

Низка обʼєднань співвласників багатоквартирного будинку (ОСББ) у Сихівському районі експериментують із подачею гарячої води по графіку. У такий спосіб вони пробують економити. Про це в ефірі програми «Тема тижня» на Tvoemisto.tv повідомила керівниця Сихівської районної адміністрації Галина Гладяк.

«Деякі ОСББ, які вже користуються індивідуальними тепловими пунтками, з метою економії встановлюють графіки подачі гарячої води. Приміром, є ОСББ, що на нічний період часу – з 23:00 чи 00:00 по 5 ранку – відключають подачу гарячої води, бо вважають, що мешканці в такий час не користуватимуться нею. Вони прийняли таке рішення економити. Ця система індивідуальних теплових пунктів – це програма, в межах якої можна передбачати подачу і зупинення на певний період гарячої води», – каже вона.

За словами голови Сихівської РА, зараз триває такий есперимет, і надалі зможуть зрозуміти, який відсоток вдається зекономити мешканцям.

Для довідки 

Індивідуальний тепловий пункт – це автоматизована модульна установка, що передає теплову енергію від зовнішніх теплових мереж (котельної) до системи опалення, гарячого водопостачання, вентиляції або технологічних процесів житлових та промислових будівель.

Ольга Коваль

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *