Розвідка Британії повідомила про успіхи ЗСУ на двох напрямках

Україна продовжує прогресувати в наступальних операціях на північно-східному і південному напрямках. Про це в Твіттері повідомило Міністерство оборони з посиланням на дані власної розвідки.

«Україна продовжує прогресувати в наступальних операціях на північно-східному і  південному фронтах. На північному сході, в Харківській області, Україна нині консолідувала значну територію на схід від річки Оскіл», – йдеться в повідомленні.

Також розвідка заявила, що українські формування просунулися за річку до 20 км в смугу оборони Росії до вузла постачання міста Сватове. Відтак цілком ймовірно, що тепер Україна може завдати удару по ключовій дорозі Сватове-Креміна більшістю своїх артилерійських систем, що ще більше ускладнить здатність Росії поповнювати постачання своїх підрозділів на сході.

За даними британської розвідки, у політичному плані російські лідери, швидше за все, будуть стурбовані тим, що провідні українські підрозділи зараз наближаються до кордонів Луганської області, яку Росія «офіційно анексувала минулої п’ятниці».

Нагадаємо, станом на 4 жовтня ЗСУ деокупували загалом 1534 населені пункти в Україні, 483 із них – на Харківщині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *