Українські формування продовжують прогресувати у двох напрямках, – британська розвідка

ЗСУ просунулися за річку Оскіл до 20 км в смугу оборони росії до вузла постачання міста Сватового.

Україна продовжує прогресувати в наступальних операціях як на північно-східному, так і на південному фронтах. На північному сході, в Харківській області, Збройні Сили нині консолідували значну територію на схід від річки Оскіл. Про це повідомили у зведенні розвідки Великої Британії. 

«Українські формування просунулися за річку до 20 км в смугу оборони росії до вузла постачання міста Сватового. Цілком ймовірно, що зараз Україна може завдати удару по ключовій дорозі Сватове – Кремінна більшістю своїх артилерійських систем, що ще більше ускладнить здатність росії поповнювати постачання своїх підрозділів на сході», – йдеться в повідомленні.

У політичному плані російські лідери, швидше за все, будуть стурбовані тим, що провідні українські підрозділи зараз наближаються до кордонів Луганської області, яку росія офіційно анексувала минулої п’ятниці.

Нагадаємо, що Збройні Сили України звільнили від російських окупантів загалом 1 534 населених пункти. Із них  483 – на Харківщині. 

Ольга Коваль

______________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *