Будівля ревматологічного відділення залізничної лікарні у Львові піде з молотка

Стартова ціна майже 810 тисяч грн.

У пʼятницю, 7 жовтня, відбудеться онлайн-аукціон з продажу будівлі ревматологічного відділення з огорожами, що належить Львівській клінічній лікарні на залізничному транспорті філії. Стартова ціна лота майже 810 тисяч грн.

Джерело: майданчик «Прозоро.Продажі» Українська Універсальна Біржа

Будівля розташована на вул. Чумацькій, 7. Загальна площа разом з огорожами – 289,5 кв м.

Торги розпочнуться об 11:50. Крок аукціону складає трохи більше 24 тисяч грн, а гарантійний внесок 10% від стартової суми продажу.

Зазначимо, що торік будівля ревматологічного відділення вже виставлялася на торги, але аукціон не відбувся.

Нагадаємо, що Нагадаємо, цьогоріч у МОЗ висловили пропозицію передати клінічну лікарню «Львівської залізниці» під управління Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького для створення на її базі університетської клініки. Навіщо Львову університетська клініка та чому працівники проти, читайте у матеріалі.  

Як повідомив очільник МОЗ Віктор Ляшко, фінальне рішення щодо передачі клінічної лікарні «Львівської залізниці» національному медичному університету імені Данила Галицького ухвалить уряд. 

Юлія Осим

Фото «Українська Універсальна Біржа» «Прозоро.Продажі»

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *