Львів’ян просять приносити старий одяг з натуральних тканин для екопотреб. Деталі

Одяг збирають у чотирьох пунктах у Львові.

Громадська ініціатива «Платформа усвідомленого споживання» та перший продовольчий банк в Україні «Тарілка» запускають соціальне підприємство, де шитимуть екоторбинки з вторинного текстилю. Львів’ян просять приносити у пункти збору старі речі з натуральних тканин – спідниці, простирадла, гардини або готові екоторби.

Джерело: Львівська міська рада

«Кожен новий метр тканини – це витрачені кіловати електроенергії, сотні літрів води для поливу та фарбування, забрудений пестицидами грунт, викиди вуглекислого газу та людська праця. Багато людей віднесли свої запаси тканин для виготовлення маскувальних сіток, але ми все одно оголосили збір, бо є багато тканин яскравих кольорів чи з принтами, які можуть послужити для нашої справи», – каже засновниця «Платформи усвідомленого споживання» Ірина Сальник.

Одяг можна залишити пунктах збору за адресами:

  • крамниця «Гола Гречка» (вул. Каліча Гора, 6), щоденно 11:00 – 20:00;
  • офіс «Платформи усвідомленого споживання» (вул. Філатова, 7), середа 18:00 – 20:00 та субота 14:00 – 17:00;
  • простір речей (вул. Винниченка, 26), вівторок- четвер 16:00 – 19:00;
  • ГО «Тарілка» (вул. Кульпарківська, 158 (вхід з вул. Вітряної), щоденно, крім неділі, 15:00-19:00;

 

Зазначимо, що банк їжі «Тарілка» запрацював у Львові минулого року. Тут волонтери збирають продукти, термін придатності яких завершується, з магазинів, ресторанів та кафе і безоплатно роздають тим, хто не може собі дозволити їх купити. Таким чином «Тарілка» зменшує рівень органічних відходів та забезпечує щоденне харчування для малозабезпеченого населення.

Юлія Осим

___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми – про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста– дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *