Наступного тижня київський фунікулер відновить роботу

Під час активних бойових дій під столицею фунікулер законсервували.

У понеділок, 10 жовтня, відновить свою роботу київський фунікулер. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. 

«Фунікулер підготовлений до відновлення експлуатації, запуск підйомника отримав погодження від органів захисту культурної спадщини. Тож з понеділка вже можна скористатися приємними поїздками на столичному фунікулері», – пояснив він.

Раніше, навесні, під час активних бойових дій під Києвом фунікулер законсервували, адже підйомник має статус пам’ятки архітектури, історії, науки і техніки. Особливою цінністю пам’ятки є вітражі авторства українських художників Валентина Задорожного та Миколи Шкарапути, розміщені у вестибюлях.  

У червні, продовжує Кличко, фунікулер пройшов плановий щорічний ремонт. Під час робіт фахівці «Київпастрансу» здійснили технічне обслуговування і обстеження вузлів, агрегатів, рушіїв та систем підйомника. Система безпеки вагонів фунікулеру успішно пройшла випробування під великим навантаженням. Також обстежили колії та контактну мережу. 

Нагадаємо, столичні дорожники розпочали ремонт покриття з бруківки на вулиці Михайла Грушевського. Працюють на ділянці від вулиці Садової до стадіону ім. Лобановського. Роботи триватимуть протягом двох місяців.

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *