СБУ відреагувала на вибух на Кримському мості

Раніше ряд українських ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили, що за підривом Кримського мосту стоять українські спецслужби.

Служба безпеки України відреагувала на вибух, який стався вранці на Кримському мосту. Офіційний коментар речник СБУ Артем Дехтяренко дав Liga.net. 

«Ми це не коментуємо. Роль СБУ чи будь-якого державного органу України у «бавовні» будемо коментувати після нашої остаточної перемоги», – зазначив Дехтяренко. 

Нагадаємо, на кримському мості спалахнула сильна пожежа. Російські ЗМІ повідомили, що палає цистерна з паливом. Наразі рух Кримським мостом повністю зупинено, на АЗС на півострові утворилися величезні черги. Пізніше одразу декілька українських ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили, що за підривом Кримського мосту стоїть Служба безпеки України.

Софіко Векуа ________________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *