«За 1 хвилину «поклали» взвод». Росіянин розповів, як їх розбили ЗСУ

Сам окупант провоював аж 12 днів, а підготовка до війни тривала лише 2 дні.

Російський військовий, який потрапив у полон, розповів, як його тільки два дні готували до війни, як він воював на Харківщині і як Збройні Сили України розбили його взвод всього за 1 хвилину. 

Джерело: Служба безпеки України

Як зазначили в СБУ, так виглядає цикл «життя» мобілізованих окупантів: 12 днів – і вони в полоні. Під час контрнаступу ЗСУ на східному фронті у полон потрапила велика кількість нещодавно мобілізованих росіян. Частина з них – «провоювала» аж 12 днів.

За словами полоненого вояки рф, жителя Удмуртської республіки, його військова підготовка тривала лише 2 дні. До прикладу, танкістів у росії готують 10 днів. На думку окупанта, за такий короткий термін неможливо підготувати військових.

Зазначається, що полонений військовий 13 вересня у Міллерове у Ростовській області. Звідти вони рушили на Донбас, але опинилися на Харківщині. А вже 25 вересня він потрапив у полон.

Росіянин шокований, як вправно українські захисники нищать російських солдатів і каже, що його взвод «поклали» за 1 хвилину.

«Мы увидели людей, вооруженных нормально, обученных нормально, у каждого второго рация, у всех тепловики, у всех прицелы ночного видения… Они перестреляли целый взвод за 1 минуту. За 1 минуту погибли 20 человек», – каже окупант.

Він також вважає, рф і надалі буде «мобілізувати м'ясо» та кидатиме в Україну без будь-якої підготовки. Сам же він каже, що краще буде сидіти в тюрмі, але живий, аніж мертвим буде лежати в українській землі.

СБУ нагадує, що російські окупанти можуть здатися в полон, затефонувавши на «гарячу лінію»: +380665803498, +380931192984.

Юлія Осим

____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *