Львів’ян запрошують на безкоштовні заняття із скандинавської ходьби

Заняття відбуватимуться щовівторка о 16:00.

У Львові відновлюють безкоштовні тренування зі скандинавської ходьби у Стрийському парку. Заняття відбуватимуться щовівторка о 16.00, їх організовує обласний центр «Спорт для всіх».

Джерело: Львівська ОВА

Вперше безкоштовні заняття з цього виду спорту обласний центр запровадив у квітні минулого року. Кількість учасників відкритих тренувань завжди різна – іноді охочих навчатися скандинавської ходьби буває й до пів сотні. 

Зазначається, що скандинавська ходьба є унікальним видом оздоровчої практики, який з кожним роком набирає все більшої популярності, та одним із найлегших способів стати більш активним та здоровим. 

Заняття у Стрийському парку проводить віцепрезидентка Української Федерації Скандинавської ходьби з міжнародних зв'язків, професійна тренерка Оксана Заліско.

Для того, аби займатись скандинавською ходьбою, потрібні лише спеціальні палиці. «Спорт для всіх» на перших тренуваннях надаватиме їх тим, хто ще не має, але хоче спробувати. До занять рекомендують долучатися як львів’янам, так і внутрішньо переміщеним особам.

Перше заняття відновленого циклу відбудеться у вівторок, 11 жовтня, на вулиці Самчука, 14, поблизу корпусу кафедри фізичної культури «Львівської Політехніки».

Крім того, ті, хто почуватиметься достатньо впевнено у техніці після перших занять, наприкінці жовтня зможуть позмагатись на відкритому кубку зі скандинавської ходьби «Львівська осінь». Попередня реєстрація учасників, з наданням стартового номеру, відбуватиметься до 20 жовтня за посиланням. 

Юлія Осим

____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

1 Відповідь

  1. Sofiia Sofiia :

    Вас теж бісить, коли варта закидає такі пости, тільки тоді, коли тег «Львів» в топі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *