Оксана Муха попросила на її концерти у жовтні не приносити квіти

Натомість закликає залишати гроші у скриньках, які будуть стояти у залах.

Львівська співачка Оксана Муха звернулася до усіх, хто збирається прийти на її концерти у жовтні, не дарувати їй квітів. Натомість у залах відвідувачі зможуть віддати гроші на допомогу українським військовим.

Джерело: Оксана Муха у Facebook

«Дорогі мої люди! Маю до вас прохання – цього жовтня не приносьте на мої концерти квітів. Я прошу вас ці кошти натомість залишати у скриньках, які будуть у залах, – разом скеруємо їх на допомогу нашому війську! А для квітів ще буде час – переможний, радісніший», – написала співачка.

Концерти Оксани Мухи «Пісні нескореного серця» відбудуться у 10 жовтня у Івано-Франківську, 12 жовтня у Тернополі, 21 жовтня у Києві та 24 жовтня у Львові. Також 9 жовтня був запланований концерт в Ужгороді, але через технічні причин його перенесли на 27 квітня 2023 року.

Нагадаємо, що львівська та українська співачка, переможниця шоу «Голос країни-9» Оксана Муха зізналася, що останній рік відчайдушно боролася з раком.

Юлія Осим

____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *