Помер ветеран львівського боксу Валентин Роміх

Прощання відбудеться у четвер, 13 жовтня.

У неділю, 9 жовтня, помер відомий у минулому боксер, ветеран львівського боксу, майстер спорту СРСР, тренер Валентин Роміх.

Джерело: Львівська федерація боксу

Також він був співзасновником Федерації кікбоксингу Львівської області (WAKO) та заслуженим тренером Євразії з кікбоксингу.

Як повідомили в Українській лізі професіональних єдиноборств, Валентин Роміх – досвідчений секретар всеукраїнських та міжнародних змагань, суддя міжнародної категорії, викладач Львівського політехнічного Університету, тренер з боксу та кікбоксингу, який підготував багато відомих у минулому спортсменів. Серед них Мар’ян Шелькевич, Ігор Кічма, Олена Бородіна, Олег Загірський та багато інших достойних спортсменів. Справжній педагог та вірний своїй справі професіонал, який залишиться у наших серцях назавжди.

Зазначається, що прощання відбудеться у четвер, 13 жовтня, о 12.00 у передпоховальній каплиці на вул. Миколайчука, 9 у Львові.

Юлія Осим

____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *