Закладам освіти в Києві радять до кінця тижня працювати дистанційно

Це необхідно задля забезпечення безпеки.

Столичним закладам освіти рекомендовано перейти на дистанційний формат роботи до 14 жовтня. Про це повідомляє Департамент освіти і науки КМДА.

Рішення про дистанційне навчання прийняли задля забезпечення безпеки учасників процесу. Воно стосується закладів дошкільної,  загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої та вищої освіти.

Додамо, що на час дистанційного навчання укриття, розташовані у закладах освіти, будуть відкриті для всіх мешканців під час повітряної тривоги.

Нагадаємо, 10 жовтня російські війська вдалися до масованих обстрілів усієї України, спрямувавши вогонь проти цивільного населення. Є руйнування об'єктів інфраструктури й жертви серед мирних жителів.

У Києві повідомили про прильоти в чотирьох районах столиці − Шевченківському, Святошинському, Голосіївському, Деснянському. За даними міської військовій адміністрації, внаслідок вчорашних обстрілів в столиці 6 людей загинули, 51 людина постраждала. Також пошкоджено понад 70 об’єктів. Мова про: житлові будинки (45), об’єкти критичної інфраструктури та ЖКГ (5), заклади освіти (6), заклади соціальної сфери (2), заклади культури (6), заклади охорони здоров’я (5), адмінбудівлі (2).

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *