На Львівщині призупинили планові операції

Рішення діє від вчора, 10 жовтня.

На Львівщині призупинили планові операції через перебої електропостачання внаслідок ворожих ракетних ударів по об’єктах критичної інфраструктури. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОВА Орест Чемерис.

Так, пацієнти можуть розраховувати лише на невідкладну, естрену допомогу. 

«Це рішення діє від вчора. Що буде далі, важко прогнозувати, усе буде залежати від ситуації. За стабільної подачі електроенергії окремим розрорядженням зможемо відновити планові операції. Наразі спостерігаємо за тим, як буде розвиватися ситуація», – каже він.

Нагадаємо, що 24 лютого 2022 року в Україні заборонили планові операції та госпіталізації через впровадження воєнного стану. Невдовзі їх відновили. Перед тим вони були заборонені у зв’язку з пандемією коронавірусу та стрімким поширенням захворювання.

Ольга Коваль ___________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *