Львівські медики врятували 17-річного пацієнта з численними нетиповими переломами

Колесо переїхало йому руку та травмувало кисть.

Львівським медикам вдалося зберегли кінцівки хлопця з села Купичволі, що на Червоноградщині, який звернувся до лікарні Св. Миколая зі зміщеними кістками кисті на правій руці та численними нетиповими переломами. Того дня 17-річний Ігор допомагав батькам по господарству, і колесо переїхало йому руку та травмувало кисть.

Джерело: Перше ТМО Львова

«Він отримав переломи та вивихи кількох п‘ясних кісток та переломи з відкритими рвано-різаними ранами в ділянці першого та другого пальця. Юнак міг втратити чутливість і здатність рухати кінцівкою, тому його забрали до операційної. Якби втручання не провели вчасно, набряк м’яких тканин кисті міг наростати та притискати нерви. Як наслідок – пальці втратили б чутливість і хлопець перестав би ними рухати», – йдеться в повідомленні.

Пацієнтові провели фасціотомію – розрізали сполучну тканину, аби зняти тиск у кінцівці, та зібрали всі кісточки кисті докупи. Кістки пальців травматологи зафіксували чотирма спицями Кіршнера, які пацієнт носить вже близько місяця.

Зараз він проходить реабілітацію, уже може рухати пальцями та навіть самою кистю. Медики очікують, що рухова функція руки відновиться повністю.

Ольга Коваль

____________________________________________________________________________________________________

Щоб отримувати актуальні й гарячі новини Львова та України, підписуйтеся на наш Instagram та Viber.

Трансляції важливих подій наживо і щотижневі відеопрограми  про актуальні львівські питання у «Темі тижня» та інтелектуальні розмови на загальноукраїнські теми у «Акцентах Твого міста» і публічні дискусії для спільного пошуку кращих рішень викликам громади міста – дивіться на нашому YouTube-каналі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *