На Центральному вокзалі в Києві ліквідували пошкодження після обстрілу

Вокзал продовжує слугувати укриттям для всіх бажаючих.

На київському Центральному вокзалі полагодили всі пошкодження, які виникли внаслідок російської ракетної атаки. Про це повідомив міністр інфраструктури України Олександр Кубраков. 

«На Центральному вокзалі вже полагодили все, що було пошкоджене під час ракетного обстрілу. Наразі вокзал продовжує слугувати укриттям для всіх бажаючих», – пояснив він. 

Нагадаємо, в понеділок, 10 жовтня, російські війська вдалися до масованих обстрілів усієї України. Тоді внаслідок цього в Києві постраждала будівля Центрального вокзалу. Вибухова хвиля пошкодила вікна будівлі. Проте вокзал не припинив роботу.

У Києві повідомили про прильоти в чотирьох районах столиці − Шевченківському, Святошинському, Голосіївському, Деснянському. За даними міської військовій адміністрації, внаслідок вчорашних обстрілів в столиці 6 людей загинули, 51 людина постраждала. Також пошкоджено понад 70 об’єктів. Мова про: житлові будинки (45), об’єкти критичної інфраструктури та ЖКГ (5), заклади освіти (6), заклади соціальної сфери (2), заклади культури (6), заклади охорони здоров’я (5), адмінбудівлі (2).

Софіко Векуа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *